WYPOŻYCZALNIA NACZYŃ TRIANON

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE UL. ŚLĄSKA 31

Regulamin

Informacje podstawowe

Właścicielem serwisu internetowego wesele.katowice.pl  i wypożyczalni naczyń stołowych i gastronomicznych TRIANON jest firma Tele Catering Poland z siedzibą w Siemianowicach Ślaskich przy ulicy Śląskiej 31 ( byłej gen.Karola Świerczewskiego 31) działająca w obrocie gospodarczym pod numerem identyfikacyjnym PL6431762143

Warunki zawarcia umowy

Umowa na wypożyczenie naczyń stołowych i gastronomicznych może być zawarta tylko w formie pisemnej, nie dopuszcza się wersji elektronicznej ani pochodnych. Umowę może zawrzeć osoba fizyczna jak również podmiot gospodarczy. Niezbędne do podpisania umowy sa dwa aktualne dokumenty tożsamości, w przypadku podmiotów gospodarczych aktualny wpis CEIDG, KRS, Regon i NIP


Oferta katalogowa online i offline

Katalog online przedstawia sprzet i produkty które można wypozyczyć, sprzęt spełnia funkcję i moc lecz może róznić się od fotografii zmaieszczonych w katalogu. Co w wynika z róznorodności asortymentu jak też dat zakupu sprzętu. Sprzęt jest sprawny i serwisowany, nie uszkodzony. W siedzibie właściciela wypożyczalni naczyń stołowych i gastronomicznych można dokonać oględzin przed podpisaniem umowy.

Ceny

Podane ceny są cenami brutto i dotyczą ceny wypożyczenia terminu 48 godzinnego w wersji czystej. W przypadku zwrotu naczyń brudnych doliczana jest opłata w wysokości 50% kwoty wypożyczenia. Do każdej kwoty wypozyczenia należy dloiczyć 20% kaucji zwrotnej. Po zdaniu sprzętu kwota zostaje zwrócona.

Dostawa zastawy, sprzętu i szkolenia

Sprzęt i zastawa stołowa może być dostarczona przez pracowników Wypożyczalni Naczyń Stołowych i Gastronomicznych TRIANON. Kwota za usługę jest ustalana indywidualnie. Wynosi 2zł za każdy kilometr od Siedziby Wynajmującego plus StartUp w wysokości 50 zł. Sprzęt i zastawa jest dostarczana pod adres budynku, nie zawiera wniesienia. Usługa wniesienia dodatkowo płatna. Odbiór sprzętu na takich samych zasadach jak dostarczenia.  Oferujemy możliwość szkolenia w zakresie obsługi maszyn i urządzeń, jak również technik nakryć ( cena ustalana indywidualnie).

Zwroty i reklamacje

Wypożyczany sprzęt przechodzi test jakości przed opuszczeniem magazynu. Jest czysty, nie uszkodzony i najwyższej jakości. Ewentualne reklamacje są uzwzględniane przed podpisaniem protokołu odbioru sprzętu lub zastawy. Po upływie tego zdarzenia obowiązki roszczeń zostaja zatrzymane pod rygorem nieważności. Wszelkie naczynia i urządzenia zostają uznane jako sprawne i nie uszkodzone.